Keresés a hírek között: 2013-2014_szezon

Szűrés

2013. december 18. 21:34
5 – 21 – es félidő után 21 – 44 – re nyert csapatunk, szerdán a THAC elleni Magyar Kupa mérkőzésen. Kontra Zsolt a mérkőzés után elmondta: kijött a két csapat közötti különbség. Paul Teodorral és a védekezésünkkel nem nagyon tudtak mit kezdeni.
2013. december 17. 20:43
December 18 – án, szerdán 18 órától THAC – Grundfos Tatabánya KC mérkőzést rendeznek, a Magyar Kupa következő körében. A találkozót az Eötvös Gimnázium tornacsarnokában rendezik. A mieinknél vannak kisebb – nagyobb sérülések, ám úgy tűnik mindenki bevethető.
2013. december 15. 21:25
December elseje és huszonharmadika között, immár ötödik éve adventi térré alakul Tatabánya fő tere. A Mosolygós Gyermekekért Alapítvány megálmodott egy nagy adventi kalendáriumot, melyen minden nap kinyílik egy ablak. Mellette minden este más – más csoport ünnepi műsorát nézhetik meg az érdeklődők.
2013. december 14. 21:04
Ezüstvasárnap a Grundfos Tatabánya KC játékosai nyitják az ablakot az Árpád téren, vagy ahogyan karácsonyig hívjuk, az Adventi téren.
2013. december 14. 20:48
Az első negyed óra még izgalmas volt, aztán már egy pillanatig sem volt kérdéses, hogy ki nyeri a SZESE Győr – Grundfos Tatabánya KC összecsapást. Szombaton este 19 – 31 – es győzelmet aratott csapatunk.
2013. december 14. 15:09
Szombaton 18 órától a SZESE Győr otthonában játszik csapatunk. Ez lesz az utolsó bajnoki mérkőzés az idei esztendőben.
2013. december 11. 23:42
23 – 28 lett a vége a Grundfos Tatabánya KC – Pick – Szeged bajnoki mérkőzésen. Az eredmény talán nem ezt mutatja, de csapatunk jól játszott. Akarták a győzelmet Nagyon. Esély is volt rá, sokáig.
2013. december 11. 20:28
Csapatunk jól játszott, ám a végén 5 gólos vereséget szenvedett a Szeged ellen, szerdán.
2013. december 10. 20:02
Egy apró kedvességgel szeretnénk szebbé, jobbá varázsolni az idei utolsó hazai bajnoki találkozót.
2013. december 9. 22:43
Hétfőn délután nagy volt az érdeklődés csapatunk edzésén. Többen látni szerették volna Milorad Krivokapicot az első tatabányai edzésén. A csapatvezetés – erőn felül is – mindent megtesz, hogy Krivo szerdán már pályára léphessen.