Keresés a hírek között: 2013-2014_szezon

Szűrés

2013. november 15. 21:43
Nem volt egyszerű mérkőzés a szerdai, Vác elleni találkozó. A két csapat támadójátékáról mindent elárul a 18 – 14 – es végeredmény. Katzirz Dávid ebből a 18 – ból négyet vállalt magára.
2013. november 15. 21:28
"A Kézilabda Sportmatrica Albumodba való matricák 4 alkalommal jelennek meg!
2013. november 14. 0:37
18 perc. Ennyi idei nem lőtt gólt a szerdai mérkőzésen csapatunk. „Szerencsénkre” ebben a periódusban nyolc percig a Vác is gólképtelen volt.
2013. november 12. 20:22
November 12 – én, szerdán a Vác együttese látogat a Földi Imre Sportcsarnokban. A találkozó 20 órákor kezdődik. Az utánpótlás csapatok a felnőttekhez igazodva, 16 és 18 órakor játszanak.
2013. november 9. 20:45
15 – 8 – as félidő után 29 – 20 – ra nyert az MKB Veszprém, szombaton este az Arénában. Kiss Ádám 1, Bodó Richárd 5, Harsányi Gergely 3, Nagy Szabolcs 2, Mazák Martin 1, Damir Djukic 4, Katzirz Dávid 2, Mislav Nenadic 2 gól szerzett.
2013. november 7. 20:23
November 9 – én, szombaton a Veszprém Arénában lép pályára csapatunk. Ivo Diazon és Pásztor Ákoson kívűl mindenki egészséges, mindenki felépült, meggyógyult kisebb – nagyobb sérüléséből, betegségéből. Debre Viktor vezetőedző elmondta: mindenki tudja, hogy nem mi vagyunk az esélyesek. Ennek ellenére egy jó meccset vár a fiúktól.
2013. november 7. 19:45
Bár még sohasem találkozott személyesen Harsányi Gergely és Deme Zsófia, mégis ismerősként köszöntötték egymást kedden Nyíregyházán az egyik bevásárlóközpont presszójában.
2013. november 7. 13:25
November 7 - én, csütörtökön az MKSZ - ben kisorsolták a Magyar Kupa következő fordulójának párosítását. Csapatunk a Tata együttesét kapta ellenfeléül. A mérkőzés időpontjáról a napokban egyeztet a két csapat vezetése.
2013. november 1. 19:17
Csütörtök este adták át Komárom - Esztergom megye kulturális, sport-, és szellemi életének kimagasló személyiségeinek a Megyei Príma Díjakat. Idén is tíz jelölt volt, közöttük a Grundfos Tatabánya KC és Marosi László, elnök.
2013. október 30. 20:32
Két novemberi mérkőzésünk időpontja is változik!