Hírek Klub Csapat Utánpótlás Meccsek Galéria Webshop Kapcsolat
    Kövess minket:
HÍREK KLUB CSAPAT UTÁNPÓTLÁS MECCSEK GALÉRIA WEBSHOP Kapcsolat

Meccsek / Utánpótlás mérkőzések

 

Férfi Ifjúsági I. osztály Nyugati csoport
Időpont Mérkőzés* Eredmény
2019.08.29 csütörtök 17:00 PLER-Budapest - Grundfos Tatabánya KC I.  26 - 33
2019.09.04 szerda 14:45 Grundfos Tatabánya KC I. - Telekom Veszprém  27 - 37
2019.09.11 szerda 19:45 Rév TSC - Grundfos Tatabánya KC I.  21 - 20
2019.09.26 csütörtök 14:45 Grundfos Tatabánya KC I. - Veszprémi KKFT Felsőörs I.  26 - 19
2019.10.05 szombat 14:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC I.  27 - 29
2019.10.10 csütörtök 15:00 Grundfos Tatabánya KC I. - VKSE KFT Vác  33 - 30
 2019.10.18 péntek 15:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC I.  33 - 27
 2019.10.31 csütörtök 18:30 Várpalotai BSK - Grundfos Tatabánya KC I.  26 - 36
 2019.11.08 péntek 15:00 Grundfos Tatabánya KC I. - Szigetszentmiklósi KSK  39 - 25
 2019.11.21 csütörtök 18:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC I.  39 - 18
 2019.11.30 szombat 13:00 Grundfos Tatabánya KC I. - Budakalász Kézilabda ZRT  33 - 27
 2019.12.04 szerda 17:00 NEKA - Grundfos Tatabánya KC I.  32 - 20
 2019.12.15 vasárnap 15:00 Grundfos Tatabánya KC I. - AGROFEED ETO-SZESE  41 - 25
 2020.02.01 szombat 15:30 Grundfos Tatabánya KC I. - PLER-Budapest  
 2020.02.07 péntek 18:00 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC I.  
 2020.02.23 vasárnap 19:30 Grundfos Tatabánya KC I. - Rév TSC  
 2020.02.27 csütörtök 17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs I. - Grundfos Tatabánya KC I.  
 2020.03.07 szombat 15:30 Grundfos Tatabánya KC I. - Sport36-Komló  
 2020.03.11 szerda 19:45 VKSE KFT Vác - Grundfos Tatabánya KC I.  
 2020.03.21 szombat 15:30 Grundfos Tatabánya KC I. - Csurgói KK  
 2020.03.28 szombat 15:30 Grundfos Tatabánya KC I. - Várpalotai BSK  
 2020.04.02 csütörtök 18:30 Szigetszentmiklósi KSK - Grundfos Tatabánya KC I.  
 2020.04.09 csütörtök 15:30 Grundfos Tatabánya KC I. - NEKA  
 2020.04.25 szombat 15:30 Budakalász Kézilabda ZRT - Grundfos Tatabánya KC I.  
 2020.05.02 szombat 15:30 Grundfos Tatabánya KC I. - Balatonfüredi KSE  
 2020.05.07 csütörtök 17:30  AGROFEED ETO-SZESE - Grundfos Tatabánya KC I.  

*hazai mérkőzéseink helyszíne a tatabányai Földi Imre Sportcsarnok

 

Férfi Ifjúsági III. osztály-B csoport
Időpont Mérkőzés Eredmény
 2019.09.14 szombat 11:00  Grundfos Tatabánya KC II. - Rákosmenti KSK 33 - 26
 2019.09.22 vasárnap 18:00  Csépe Salgótarjáni SKC - Grundfos Tatabánya KC II. 30 - 34
 2019.09.29 vasárnap 11:00  Grundfos Tatabánya KC II. - Csömöri SSZN KFT 31 - 31
 2019.10.02 szerda 17:45  ALBA-MÁV-ELŐRE - Grundfos Tatabánya KC II. 30 - 35
 2019.10.13 vasárnap 11:00  Grundfos Tatabánya KC II. - Solymári SC 45 - 41
 2019.10.25 péntek 15:00  Grundfos Tatabánya KC II. - Cunder TU Kézisuli 29 - 32
 2019.11.10 vasárnap 15:00  Gödöllői KC - Grundfos Tatabánya KC II. 37 - 40
 2019.11.17 vasárnap 11:00  Grundfos Tatabánya KC II. - Budakalász Kézilabda ZRT II. 42 - 21
 2019.11.24 vasárnap 18:00  Pilisvörösvári KSK - Grundfos Tatabánya KC II. 33 - 35
 2019.12.01 vasárnap 11:00  Grundfos Tatabánya KC II. - Váci KSE 53 - 21
 2019.12.07 szombat 16:00  VS Dunakeszi II. - Grundfos Tatabánya KC II. 32 - 49
 egyeztetés alatt  Rákosmenti KSK - Grundfos Tatabánya KC II.  
 egyeztetés alatt  Grundfos Tatabánya KC II. - Csépe Salgótarjáni SKC  
 egyeztetés alatt  Csömöri SSZN KFT - Grundfos Tatabánya KC II.  
 egyeztetés alatt  Grundfos Tatabánya KC II. - ALBA-MÁV-ELŐRE  
  egyeztetés alatt  Solymári SC - Grundfos Tatabánya KC II.  
  egyeztetés alatt  Cunder TU Kézisuli - Grundfos Tatabánya KC II.  
  egyeztetés alatt  Grundfos Tatabánya KC II. - Gödöllői KC  
  egyeztetés alatt  Budakalász Kézilabda ZRT II. - Grundfos Tatabánya KC II.  
  egyeztetés alatt  Grundfos Tatabánya KC II. - Pilisvörösvári KSK  
  egyeztetés alatt  Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC II.  
  egyeztetés alatt  Grundfos Tatabánya KC II. - VS Dunakeszi II.  

 

Fiú Serdülő I. osztály-Nyugati csoport
Időpont Mérkőzés Eredmény
2019.08.29 csütörtök 15:30 PLER-Budapest - Grundfos Tatabánya KC 27 - 23
2019.09.04 szerda 13:00 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém 25 - 23
2019.09.11 szerda 16:00 Éles KISE - Grundfos Tatabánya KC 19 - 19
2019.09.26 csütörtök 13:00 Grundfos Tatabánya KC - Veszprémi KKFT Felsőörs I. 28 - 29
2019.10.05 szombat 16:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC 21 - 23
2019.10.10 csütörtök 13:00 Grundfos Tatabánya KC - VKSE KFT Vác 31 - 18
2019.10.18 péntek 13:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC 23 - 27
2019.10.30 szerda 15:00 NEKA II. - Grundfos Tatabánya KC 29 - 25
2019.11.09 szombat 13:30 Grundfos Tatabánya KC - KSA Budapest 28 - 20
2019.11.21 csütörtök 16:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 30 - 23
2019.11.30 szombat 15:00 Grundfos Tatabánya KC - Budaörsi KSE 25 - 24
2019.12.04 szerda 15:00 NEKA I. - Grundfos Tatabánya KC 25 - 24 
2019.12.15 vasárnap 13:00 Grundfos Tatabánya KC - AGROFEED ETO-SZESE 32 - 21
2020.01.30 csütörtök 17:30 Grundfos Tatabánya KC - PLER-Budapest  
2020.02.07 péntek 16:15 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC  
2020.02.23 vasárnap 17:30 Grundfos Tatabánya KC - Éles KISE  
2020.02.27 csütörtök 16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs I. - Grundfos Tatabánya KC  
2020.03.07 szombat 13:30 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló  
2020.03.11 szerda 18:30 VKSE KFT Vác - Grundfos Tatabánya KC  
2020.03.21 szombat 13:30 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK  
2020.03.28 szombat 13:30 Grundfos Tatabánya KC - NEKA II.  
2020.04.03 péntek 16:20 KSA Budapest - Grundfos Tatabánya KC  
2020.04.09 csütörtök 13:30 Grundfos Tatabánya KC - NEKA I.  
2020.04.23 csütörtök 16:15 Budaörsi KSE - Grundfos Tatabánya KC  
2020.05.02 szombat 13:30
Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE  
2020.05.07 csütörtök 15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Grundfos Tatabánya KC  

 

Gyermekbajnokság FU15 G csoport    
Időpont Mérkőzés Eredmény
2019.09.15 vasárnap 10:00   Grundfos Tatabánya - KC Lipóti SKFT 47 - 9
 2019.09.15 vasárnap 17:00   KK Ajka - Grundfos Tatabánya KC 9 - 28
 2019.09.28 szombat 11:00   Grundfos Tatabánya KC - Máriaujfalui SE 32 - 22
 2019.09.28 szombat 13:00   Szentgotthárdi VSE - Grundfos Tatabánya KC 20 - 29
 2019.10.12 szombat 13:00   Grundfos Tatabánya KC - Cunder TU Kézisuli 1. 28 - 16
 2019.10.12 szombat 15:00   Cunder TU Kézisuli 2. - Grundfos Tatabánya KC 16 - 38
 2019.10.26 szombat 10:00   Haladás VSE - Grundfos Tatabánya KC 17 - 27
 2019.10.26 szombat 13:00   Lipóti SKFT - Grundfos Tatabánya KC 12 - 33
 2019.11.09 szombat 11:00   Grundfos Tatabánya KC - KK Ajka 19 - 17
 2019.11.09 szombat 15:00   Grundfos Tatabánya KC - Szentgotthárdi VSE 25 - 24
 2019.11.24 vasárnap 15:00   Grundfos Tatabánya KC - Cunder TU Kézisuli 2. 34 - 12
 2019.11.24 vasárnap 17:00   Máriaujfalui SE - Grundfos Tatabánya KC 23 - 29
 2019.12.08 vasárnap 15:00   Grundfos Tatabánya KC - Haladás VSE 32 - 14
 2020.03.08 vasárnap 11:00   Grundfos Tatabánya KC - KK Ajka  
 2020.03.08 vasárnap 15:00   Lipóti SKFT - Grundfos Tatabánya KC  
 2020.03.29 vasárnap 13:00   Máriaujfalui SE - Grundfos Tatabánya KC  
 2020.03.29 vasárnap 16:00   Grundfos Tatabánya KC - Szentgotthárdi VSE  
 2020.04.25 szombat 11:00   Cunder TU Kézisuli 1. - Grundfos Tatabánya KC  
 2020.04.25 szombat 13:00   Grundfos Tatabánya KC - Cunder TU Kézisuli 2.  
 2020.05.24 vasárnap 10:00   Cunder TU Kézisuli 1. - Grundfos Tatabánya KC  
 2020.05.24 vasárnap 17:00   Grundfos Tatabánya KC - Haladás VSE  
     

 

U14 Kiemelt - B csoport    
Időpont Mérkőzés Eredmény
2019.09.22 vasárnap 10:00 Grundfos Tatabánya - KC SZESE Győr  
2019.09.22 vasárnap 13:00 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC  
2019.10.05 szombat 10:00 Grundfos Tatabánya KC - Várpalotai BSK  
2019.10.05 szombat 12:00 Éles KISE - Grundfos Tatabánya KC  
2019.10.20 vasárnap 10:00 SZESE Győr - Grundfos Tatabánya KC  
2019.10.20 vasárnap 12:00 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém  
2019.11.30 szombat 15:00 Grundfos Tatabánya KC - Éles KISE  
2019.11.30 szombat 17:00 Várpalotai BSK - Grundfos Tatabánya KC  
     
U14 Kiemelt - Felsőház (1-6)    
2019.12.15 vasárnap 11:00 Grundfos Tatabánya KC - Pick Szeged  
2020.02.08 szombat 13:00 Éles KISE - Grundfos Tatabánya KC  
2020.02.08 szombat 15:00 Optimum Solar - Békés-Drén KC - Grundfos Tatabánya KC  
2020.02.22 szombat 11:00 Grundfos Tatabánya KC - Kézilabda UP Bidwonder  
2020.02.22 szombat 13:00 Simontornyai KK - Grundfos Tatabánya KC  
2020.03.22 vasárnap 13:00 Pick Szeged - Grundfos Tatabánya KC  
2020.03.22 vasárnap 15:00 Grundfos Tatabánya KC - Éles KISE  
2020.04.04 szombat 10:00 Grundfos Tatabánya KC - Éles KISE  
2020.04.04 szombat 12:00 Grundfos Tatabánya KC - Optimum Solar - Békés-Drén KC  
2020.04.19 vasárnap 10:00 Kézilabda UP Bidwonder - Grundfos Tatabánya KC  
2020.04.19 vasárnap 12:00 Pick Szeged - Grundfos Tatabánya KC  
2020.05.02 szombat 11:00 Grundfos Tatabánya KC - Optimum Solar - Békés-Drén KC  
2020.05.02 szombat 14:00 Grundfos Tatabánya KC - Simontornyai KK  
2020.05.17 vasárnap 10:00 Kézilabda UP Bidwonder - Grundfos Tatabánya KC  
2020.05.17 vasárnap 14:00 Grundfos Tatabánya KC - Simontornyai KK  


576 - Gyermekbajnokság FU13 F csoport -kézilabda-férfi-U-13-bajnoki (csoport)
2019.10.13 vasárnap 10:00 Győri FKKA Apor I. Grundfos Tatabánya KC
2019.10.13 vasárnap 11:50 Győri FKKA III. Grundfos Tatabánya KC
2019.10.27 vasárnap 10:00 Grundfos Tatabánya KC Tarján SE
2019.10.27 vasárnap 12:45 Győri FKKA Apor II. Grundfos Tatabánya KC
2019.11.09 szombat 11:50 Dorogi ESE Grundfos Tatabánya KC
2019.11.09 szombat 14:35 Kisbér KC Grundfos Tatabánya KC
2019.11.23 szombat 10:00 Grundfos Tatabánya KC Tatai AC
2019.11.23 szombat 13:40 Grundfos Tatabánya KC Komárom VSE
2019.12.08 vasárnap 11:50 Győri FKKA Apor I. Grundfos Tatabánya KC
2019.12.08 vasárnap 14:35 Győri FKKA Apor II. Grundfos Tatabánya KC

 


554 - Gyermekbajnokság FU12 G csoport -kézilabda-férfi-U-12-bajnoki (csoport)
2019.10.05 szombat 09:00 Komárom VSE Grundfos Tatabánya KC I
2019.10.05 szombat 09:55 Bicskei TC Grundfos Tatabánya KC II
2019.10.05 szombat 10:50 Kőkúti Sasok DSE Grundfos Tatabánya KC I
2019.10.05 szombat 11:45 Komárom VSE Grundfos Tatabánya KC II
2019.10.20 vasárnap 00:00 Grundfos Tatabánya KC I Bicskei TC
2019.10.20 vasárnap 10:00 Győri FKKA Grundfos Tatabánya KC I
2019.10.20 vasárnap 10:55 Grundfos Tatabánya KC II Kisbér KC
2019.10.20 vasárnap 12:20 Győri FKKA Grundfos Tatabánya KC II
2019.10.20 vasárnap 13:15 Grundfos Tatabánya KC I Kisbér KC
2019.11.17 vasárnap 10:00 Grundfos Tatabánya KC I Kisbér KC
2019.11.17 vasárnap 10:55 Grundfos Tatabánya KC II Haladás VSE
2019.11.17 vasárnap 12:45 Grundfos Tatabánya KC I Haladás VSE
2019.11.17 vasárnap 13:40 Grundfos Tatabánya KC II Büki TK
2019.11.30 szombat 09:00 Grundfos Tatabánya KC I Bicskei TC
2019.11.30 szombat 09:55 Grundfos Tatabánya KC II Kőkúti Sasok DSE
2019.11.30 szombat 11:45 Grundfos Tatabánya KC I Kőkúti Sasok DSE
2019.11.30 szombat 12:40 Grundfos Tatabánya KC II Komárom VSE

 


609 - Gyermekbajnokság FU11 G csoport -kézilabda-férfi-U-11-bajnoki (csoport)
2019.10.13 vasárnap 09:45 Grundfos Tatabánya KC I Martonvásár
2019.10.13 vasárnap 11:15 Grundfos Tatabánya KC I Bicskei TC
2019.10.13 vasárnap 12:00 Grundfos Tatabánya KC III Martonvásár
2019.10.13 vasárnap 12:45 Grundfos Tatabánya KC II Hét Vezér SE
2019.10.13 vasárnap 13:30 Grundfos Tatabánya KC III Bicskei TC
2019.10.13 vasárnap 14:15 Kőkúti Sasok DSE Grundfos Tatabánya KC II
2019.10.26 szombat 09:00 Várpalotai BSK Grundfos Tatabánya KC I
2019.10.26 szombat 09:45 Grundfos Tatabánya KC II Kisbér KC
2019.10.26 szombat 10:30 Grundfos Tatabánya KC I Győri FKKA Apor
2019.10.26 szombat 11:15 Grundfos Tatabánya KC II Bicskei TC
2019.10.26 szombat 12:00 Grundfos Tatabánya KC III Kisbér KC
2019.10.26 szombat 14:15 Grundfos Tatabánya KC III Hét Vezér SE
2019.11.09 szombat 09:00 Várpalotai BSK Grundfos Tatabánya KC II
2019.11.09 szombat 09:45 Móri KSC Grundfos Tatabánya KC III
2019.11.09 szombat 10:30 Grundfos Tatabánya KC II Cunder TU Kézisuli
2019.11.09 szombat 11:15 Grundfos Tatabánya KC I Móri KSC
2019.11.09 szombat 12:00 Alba Regia KSE Grundfos Tatabánya KC III
2019.11.09 szombat 12:45 Cunder TU Kézisuli Grundfos Tatabánya KC I
2019.11.24 vasárnap 09:00 Győri FKKA Apor Grundfos Tatabánya KC II
2019.11.24 vasárnap 09:45 Grundfos Tatabánya KC I Kőkúti Sasok DSE
2019.11.24 vasárnap 10:30 Grundfos Tatabánya KC II Tatai AC
2019.11.24 vasárnap 11:15 Grundfos Tatabánya KC I Alba Regia KSE
2019.11.24 vasárnap 12:00 Grundfos Tatabánya KC III Kőkúti Sasok DSE
2019.11.24 vasárnap 13:30 Győri FKKA Apor Grundfos Tatabánya KC III
2019.12.08 vasárnap 09:00 Grundfos Tatabánya KC I Grundfos Tatabánya KC II
2019.12.08 vasárnap 10:30 Grundfos Tatabánya KC II Martonvásár
2019.12.08 vasárnap 12:00 Grundfos Tatabánya KC III Bicskei TC
2019.12.08 vasárnap 13:30 Grundfos Tatabánya KC I Grundfos Tatabánya KC III
2020.02.29 szombat 10:00 Győri FKKA Apor Grundfos Tatabánya KC I
2020.02.29 szombat 10:45 Cunder TU Kézisuli Grundfos Tatabánya KC II
2020.02.29 szombat 12:15 Grundfos Tatabánya KC I Cunder TU Kézisuli
2020.02.29 szombat 13:45 Kőkúti Sasok DSE Grundfos Tatabánya KC II
2020.03.01 vasárnap Grundfos Tatabánya KC III Tatai AC
2020.03.01 vasárnap Grundfos Tatabánya KC III Móri KSC
2020.03.29 vasárnap Grundfos Tatabánya KC II Győri FKKA Apor
2020.03.29 vasárnap Grundfos Tatabánya KC II Hét Vezér SE
2020.03.29 vasárnap Grundfos Tatabánya KC I Kőkúti Sasok DSE
2020.03.29 vasárnap Grundfos Tatabánya KC I Várpalotai BSK
2020.03.29 vasárnap 13:45 Grundfos Tatabánya KC III Tatai AC
2020.03.29 vasárnap 15:15 Kisbér KC Grundfos Tatabánya KC III
2020.04.26 vasárnap Grundfos Tatabánya KC I Cunder TU Kézisuli
2020.04.26 vasárnap Grundfos Tatabánya KC I Grundfos Tatabánya KC II
2020.04.26 vasárnap Grundfos Tatabánya KC II Alba Regia KSE
2020.04.26 vasárnap Grundfos Tatabánya KC III Bicskei TC
2020.04.26 vasárnap Grundfos Tatabánya KC III Martonvásár
2020.05.24 vasárnap Győri FKKA Apor Grundfos Tatabánya KC I
2020.05.24 vasárnap Grundfos Tatabánya KC I Alba Regia KSE
2020.05.24 vasárnap Cunder TU Kézisuli Grundfos Tatabánya KC II
2020.05.24 vasárnap Bicskei TC Grundfos Tatabánya KC II
2020.05.24 vasárnap 12:15 Grundfos Tatabánya KC III Tarján SE
2020.05.24 vasárnap 13:45 Grundfos Tatabánya KC III Kisbér KC

 


602 - Kisiskolás verseny U10 Észak-Nyugat -kézilabda-férfi-U-10-bajnoki (csoport)
2019.10.20 vasárnap 10:00 Győri FKKA Apor Grundfos Tatabánya KC I
2019.10.20 vasárnap 10:40 Grundfos Tatabánya KC II Grundfos Tatabánya KC III
2019.10.20 vasárnap 11:20 Hét Vezér SE Grundfos Tatabánya KC I
2019.10.20 vasárnap 12:00 Győri FKKA Apor Grundfos Tatabánya KC III
2019.10.20 vasárnap 12:40 Hét Vezér SE Grundfos Tatabánya KC II
2019.11.17 vasárnap 10:00 Győri FKKA Apor Grundfos Tatabánya KC II
2019.11.17 vasárnap 10:40 Grundfos Tatabánya KC I Grundfos Tatabánya KC III
2019.11.17 vasárnap 11:20 Százhalombattai VUK SE Grundfos Tatabánya KC II
2019.11.17 vasárnap 12:00 Győri FKKA Apor Grundfos Tatabánya KC III
2019.11.17 vasárnap 12:40 Százhalombattai VUK SE Grundfos Tatabánya KC I
2019.12.01 vasárnap 09:00 Grundfos Tatabánya KC I Grundfos Tatabánya KC II
2019.12.01 vasárnap 09:40 Pilisvörösvári KSK Grundfos Tatabánya KC III
2019.12.01 vasárnap 10:20 Farkasvár DSE Grundfos Tatabánya KC II
2019.12.01 vasárnap 11:00 Grundfos Tatabánya KC I Pilisvörösvári KSK
2019.12.01 vasárnap 11:40 Farkasvár DSE Grundfos Tatabánya KC III
 

 

 

 

 


TABELLA
1. MOL-Pick Szeged 32
2. Telekom Veszprém32
3. Grundfos Tatabánya KC20
4. FTC HungaroControl20
5. HE-DO B.Braun Gyöngyös 19
6. Balatonfüredi KSE17
7. Csurgói KK 17
8. Sport36-Komló 16
9. SBS-Eger 12
10. Dabasi KC VSE 11
11. Mezőkövesdi KC 9
12. Orosházi FKSE-LINAMAR 7
13. Budakalász Kézilabda ZRT 5
14. Váci KSE 1

« 2020. május »
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Gyárlátogatás

A Kék Tigrisek ellátogattak a Grundfos üzemébe. Nézd meg az eseményről készült videós beszámolónkat!




Támogatók


Névadó főtámogatónk a Grundfos Magyarország Gyártó Kft.







© 2020 Tatabányai Kézilabda Kft. - Minden jog fenntartva!
Készítette és üzemelteti: Mile Informatika Kft. | CMS powered by Neoport Core engine

88:88
XX:XX
II:II
00:00
KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS:
Mol-Pick Szeged - Grundfos Tatabánya KC // 09.07. 18:30