Szűrés

2023. november 17. 22:14
Kék Tigriseink 12 ponttal a harmadik helyen tanyáznak. A „kis” Veszprém ezzel szemben csak a 13. és mindössze két pontot gyűjtött eddig. Azaz a hétvégi mérkőzés favoritjai egyértelműen mi vagyunk.
2023. november 14. 22:32
A férfi kézilabda EHF Európa Liga harmadik találkozóján a mieink 13-12-es félidő után 31-29-re nyertek a portugál sztárcsapat, a Sporting ellen az EHF Európa Liga 3. mérkőzésén.
2023. november 12. 14:22
Az EHF Európa Ligában ötvenszázalékos az eddigi teljesítményünk a hazai vereséget és az idegenbeli győzelmet figyelembe véve. Így várhatjuk a H-csoport 3. fordulójában a kvartett, sőt a kupasorozat egyik legerősebb – nem német – csapatát, a portugál Sporting CP-t.
2023. november 11. 23:41
A 9. fordulóban gyenge napot kifogó Kék Tigriseket, legyőzték a játékvezetők támogatását is élvező házigazdák. Így a Bányász-rangadón meglepetésre 32-29-es komlói siker született.
2023. november 10. 17:28
Bányász-rangadóra készülnek a Mecsekalján. A két, nagy múltú együttes , helyezéstől függetlenül mindig nagy csatában döntötte el a két pont sorsát. Ezen a hétvégén, a 9. fordulóban is valami hasonlóra van kilátás.
2023. október 29. 19:19
Még csak a 8. fordulóban járunk, de ez a rangadó, a szurkolók szerint, már a bronzéremről is szólt. A magas színvonalú összecsapást végül a mieink nyerték 29-24-re nyerték, abszolút megérdemelten.
2023. október 28. 12:33
A 8. forduló egyik legnagyobb érdeklődéssel várt összecsapását a harmadik helyezett MOL Tatabánya KC és a negyedik FTC „találkozása” jelenti.
2023. október 24. 22:47
Az EHF Európa Liga 2. fordulójában magabiztos (30-25) győzelmet arattak Kék Tigriseink lengyel ellenfelükkel szemben, és ezzel megszereztük első győzelmünket a kupában.
2023. október 22. 17:33
A mieink nemzetközi porondra történő visszatérése aligha nevezhető sikeresnek. A csapatunk ugyanis meglehetősen hullámzó teljesítményt nyújtva, hazai pályán szenvedett vereséget román ellenfelétől.
2023. október 17. 23:22
A rossz kezdést követően még talpra álltunk, de a véghajrá ismét a románoké volt az EHF Európa Liga H-csoportjának 1. Fordulójában.