A nap középpontjában egy padel party állt, amely a sport és a szórakozás tökéletes kombinációját kínálta a játékosok számára. A résztvevők jó hangulatban, versenyszellemmel telve küzdöttek meg egymással, és a nap végére a csapat egyértelműen kijelölte a legjobbat: Nacho Plaza bizonyult a legügyesebbnek a pályán.
A padel játék során a játékosok nemcsak fizikai kihívásokkal szembesültek, hanem lehetőségük volt arra is, hogy tovább erősítsék a köztük lévő összhangot és csapatszellemet. A nevetés, a szoros meccsek és a baráti ugratások mind hozzájárultak ahhoz, hogy a Tigrisek még jobban összekovácsolódjanak.
A napot egy közös ebéddel zárták a győri Pálffy étteremben, amely különleges alkalom volt a csapat számára. Ez ugyanis az újoncok „bemutatkozó ebédje” is volt egyben, ahol az új játékosok megvendégelték a társaságot. A jóízű falatok mellett azonban nem maradhatott el a hagyományos beavatási ceremónia sem: az új kerettagok egy-egy kedvenc daluk eléneklésével váltak „teljesértékű” tagjaivá a kék-fehér tigris falkának.
Hogy ki milyen dallal énekelte be magát a csapatba, arról később mindenképpen kifaggatjuk a srácokat. Ami biztos, hogy ez a nap nemcsak a testet, hanem a lelket is felfrissítette, és tovább erősítette a csapategységet, amely elengedhetetlen lesz a közelgő kihívások során.
1. ONE Veszprém HC | 50 |
2. OTP Bank - PICK Szeged | 44 |
3. FTC-Green Collect | 39 |
4. MOL Tatabánya KC | 34 |
5. Balatonfüredi KSE | 31 |
6. ETO University Handball Team | 28 |
7. Csurgói KK | 25 |
8. HE-DO B.Braun-Gyöngyös | 22 |
9. Carbonex-Komló | 19 |
10. PLER-Budapest | 17 |
11. NEKA | 16 |
12. CYEB-Budakalász | 15 |
13. Dabas KC | 13 |
14. QHB Eger | 11 |