Zdolik Bence a nyáron távozik csapatunktól. Az átlövő 2020 nyarán érkezett együttesünkhöz, 48 alkalommal lépett pályára és 145-ször vette be az ellenél kapuját a bajnokságban. Az Európa Ligában 19-szer játszott és 42 gólt szerzett.
“Nagyon szép két évet tölthettem itt el Tatabányán. Szerettem itt játszani és habár voltak nehezebb időszakaink, mindig visszaküzdöttük magunkat, köszönhetően a csodálatos szurkolóinknak is, akik mindig mellettünk álltak, jóban és rosszban is. Sőt, még külön koreót is kaptam, amin nagyon jót nevettem, nem fogom elfelejteni.
Szeretném megköszönni mindenkinek ezt a két évet a klubnál, a csapattársaimnak, az edzőknek, az orvosi stábnak és a szurkolóknak. Nagyon jól éreztem magamat a csapatnál, sok barátság született és tudom, hogy velük attól függetlenül fenttartjuk majd a kapcsolatot, hogy nem egy együttesben folytatjuk. Csupa jó emlékkel távozom és bízom benne, hogy a szurkolók is sok szép emléket kötnek majd hozzám! Öröm volt itt játszani, de most eljött az idő a váltásra. Egy mérkőzésünk még azonban van szombaton, ott még mindent bele kell adnunk, remélem oda is minél többen jöttök nekünk szurkolni!”
Köszönünk mindent Bence!
Képek forrása: Hagymási Bence
1. ONE Veszprém HC | 50 |
2. OTP Bank - PICK Szeged | 44 |
3. FTC-Green Collect | 39 |
4. MOL Tatabánya KC | 34 |
5. Balatonfüredi KSE | 31 |
6. ETO University Handball Team | 28 |
7. Csurgói KK | 25 |
8. HE-DO B.Braun-Gyöngyös | 22 |
9. Carbonex-Komló | 19 |
10. PLER-Budapest | 17 |
11. NEKA | 16 |
12. CYEB-Budakalász | 15 |
13. Dabas KC | 13 |
14. QHB Eger | 11 |