
A balul sikerül gyöngyösi bemutatkozást követően nem ez ígérkezik annak a mérkőzésnek, amelyen javítani tud Matics mester csapata. Ezt erősítette meg Kontra Zsolt, technikai vezetőnk is.
– Amíg ellenfelünk a bajnokság megnyerése óta tovább erősödött, addig a mi csapatunk nem nagyon tudta pótolni azokat a játékosokat, akik a szezon végén eligazoltak – mondta. – Persze négy-öt meghatározó játékost nagyon nehéz pótolni.
Zsolt azt is kiemelte, azon túl, hogy a keretünk szűkös, és ezer sebből vérzünk. Sőt, még további sérülések is nehezítik a szakvezetés dolgát. Kidőlt a csapat karmestere, Juhász Ádám, és a kapusunk, Bartucz Laci sem egészséges.
– Idő kell, amíg összeállhat az új társaság – jegyezte meg a technikai vezető. – De ez még biztosan nem a Szeged elleni meccsen következik be. Egyébként egy komplett Tatabánya elleni is a Tisza-parti gárda lenne a favorit. A hazai publikum előtt egy tisztes helytállás várható el a fiúktól.
Petrik József
| 1. ONE Veszprém HC | 48 |
| 2. OTP Bank - PICK Szeged | 41 |
| 3. MOL Tatabánya KC | 36 |
| 4. FTC-Green Collect | 28 |
| 5. Balatonfüredi KSE | 24 |
| 6. LIQUI MOLY NEKA | 23 |
| 7. PLER-Budapest | 22 |
| 8. Csurgói KK | 19 |
| 9. ETO University Handball Team | 19 |
| 10. Budai Farkasok-RÉV | 18 |
| 11. HE-DO B.Braun-Gyöngyös | 16 |
| 12. Szigetszentmiklósi KSK | 15 |
| 13. Carbonex-Komló | 13 |
| 14. CYEB-Budakalász | 12 |