Hírek Klub Csapat Utánpótlás Meccsek Galéria Webshop Kapcsolat
    Kövess minket:
HÍREK KLUB CSAPAT UTÁNPÓTLÁS MECCSEK GALÉRIA WEBSHOP Kapcsolat

Hírek
A MOL-csoport lett a Tatabánya kézilabdacsapatának kiemelt támogatója
2021. augusztus 6.
Megállapodást köt a Tatabánya kézilabdacsapata és a MOL: a 2021/2022-es szezontól kezdődően a csapat kiemelt támogatója lesz a vállalat.

A MOL-csoport lett a Tatabánya kézilabdacsapatának kiemelt támogatója

Megállapodást köt a Tatabánya kézilabdacsapata és a MOL: a 2021/2022-es szezontól kezdődően a csapat kiemelt támogatója lesz a vállalat.

A MOL-csoport hagyományosan a magyar sport és egyben a kézilabda egyik kiemelkedő támogatója. A Magyar Kézilabda Szövetséggel való együttműködés keretében a cégcsoport segíti a női- és férfi kézilabda-válogatott munkáját, de nemzeti támogatója volt korábban a hazai rendezési női Európa-bajnokágnak is. Most a szponzoráltak körébe bekerül a Tatabánya kézilabdacsapata is, ezzel is segítve egy olyan egyesület fejlődését, amely a játékosi révén a válogatott sikeréhez ugyancsak hozzájárulhat.

„Bízunk benne, hogy a Tatabánya fejlődésében is részünk lehet és mind a hazai, mind a nemzetközi szintéren sikeres jövő vár a csapatra” – mondta el Pantl Péter, a MOL-csoport kommunikációs igazgatója.

„Különösen értékes számunkra, hogy a MOL-csoport a tatabányai kézilabdázás mellé áll, és ezzel kiemelten támogatja klubunkat és a régió sportját és utánpótlását. Célunk, hogy megtartsuk helyünket a magyar bajnokság élmezőnyében, és az európai porondon is öregbítsük a magyar kézilabdázás hírnevét. Szeretnénk, ha Tatabánya a válogatott játékosok számára továbbra is az egyik legfontosabb állomás lehetne, és a nemzeti együttes keretébe is az eddigiekhez hasonlóan sok kézilabdázó kerülne be klubunkból. Emellett az utánpótlásra is kiemelt figyelmet fordítunk, ebben is nagy segítség lesz a MOL-csoport támogatása” – emelte ki Marosi László, a Tatabányai KC elnöke.


A MOL Magyarországról
A MOL Magyarország a MOL-csoport tagja, hazánk és a régió gazdaságának meghatározó szereplője, tevékenysége az ellátási lánc összes elemére kiterjed. A vállalat és jogelődje közel 80 éve végez szénhidrogén-kutatást és -kitermelést Magyarországon. Százhalombattai finomítója évente 1,2 millió tonna benzint és 3,5 millió tonna gázolajat gyárt. Mintegy 466 MOL benzinkút üzemel az országban. A MOL Magyarország jelen van a műanyag-feldolgozó iparágban is. A tiszaújvárosi MOL Petrolkémia több mint négy évtizede állít elő versenyképes minőségű alapanyagokat és vezető helyet foglal el a régió petrolkémiai iparában.

 

 

 Címkék

Kommentek


TABELLA
1. Pick Szeged12
2. Telekom Veszprém6
3. Balatonfüredi KSE 5
4. HE-DO B BRAUN Gyöngyös5
5. Fejér-B.Á.L. Veszprém4
6. Grundfos Tatabánya KC4
7. NEKA4
8. Budakalász KZRT4
9. Dabas KC VSE3
10. Sport36-Komló3
11. FTC2
12. SBS Eger2
13. Csurgói KK2
14. Kecskeméti TE - Piroska szörp0

« 2021. október »
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Gyárlátogatás

A Kék Tigrisek ellátogattak a Grundfos üzemébe. Nézd meg az eseményről készült videós beszámolónkat!
Támogatók

© 2021 Tatabányai Kézilabda Kft. - Minden jog fenntartva!
Készítette és üzemelteti: Mile Informatika Kft. | CMS powered by Neoport Core engine

88:88
XX:XX
II:II
00:00
KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS:
Mol-Pick Szeged - Grundfos Tatabánya KC // 09.07. 18:30