A legjobb nyolc között vagyunk!
2018. december 9.
A Magyar Kupa negyedik fordulójában magabiztos győzelmet aratott csapatunk, a Cegléd hétgólos (39-32-es) legyőzésével.

Nem a legjobb előjelekkel készülhettünk a mérkőzésre, mivel a Ceglédre vezető úton belázasodott Pásztor Ákos, aki így nem léphetett pályára. Helyette a fiatal Rozner kapott lehetőséget, aki élt is vele.
Eközben a házigazdák vállát a rájuk váró két bajnoki, a Szeged, illetve a Veszprém elleni nyomhatta.
A mieink gyorsan magunkhoz ragadták a kezdeményezést, és 4-4 után pillanatok alatt kialakították az ötgólos, a szünetig „érvényes” különbséget. A fordulást követően sem változott a játék képe. Ennek is köszönhetően Matke bátran merte mélyvízbe dobni a fiataljainkat, akik meg is hálálták a bizalmat. Elég, ha csak Rosta Miki 7 gólját említjük. De a többiek is mind kitettek magukért, így nem okozott gondot a bajnoki hatgólos győzelem után most héttel verni a Pest megyei alakulatot.

Kontra Zsolt: – Megnyugtató győzelemmel jutottunk tovább a legjobb nyolc közé a kupában.