NEKA - Grundfos Tatabánya KC - MAGYAR KUPA mérkőzés - percről-percre
2017. november 7.
Ha 2017. november 7.-n nem követted élőben a(z) NEKA - Grundfos Tatabánya KC - MAGYAR KUPA mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.

1.. perc: Csapatunk összeállítása: kapuban Székely Marci, Vrankovic Jakov, Vranjes Vladimir, Pásztor Ákos, Sipos Adrián, Bozovic Milos és Juhász Ádám. A támadást a NEKA kezdi

1.. perc: Marci védéséből csapatunk gyorsan indul, eladja a labdát, azonban MArci még egyszer védeni tud

2. perc: Nálunk a labda, Vlado pedig kapufát lő.Támad a Neka együttese és megszerzi első gólját. Állás: 1-0

2. perc: Bozovic Milos rést talál és gólt szerez a Tigriseknek Állás: 1-1

3. perc: Labdát szerzünk, azonban Pásztor Ákosunk elhibázza a ziccert. Ismét a hazaiaknál a labda.

4. perc: Sipi blokk és Marci védés. Támadhatunk! HajréáBányász!

5. perc: VrankoviC Vranko Jakov összeszedi magát a blokkolt lövése után és most kapuba talál! Szép volt Állás: 1-2

5. perc: A hazaiak jobbátlövője volt eredményes Állás: 2-2

6. perc: Sipi lövést hibáz, jöhet a NEKA

6. perc: Kivédekezzük a támadást, majd rögvest el is adjuk. Megint a NEKA támadhat

7. perc: Bozovic szépen védekezik, de marad a labda hazai együttesnél.

7. perc: A fiatalok irányítója ezúttal mellé bombázza a labdát, támadhatunk mi

8. perc: Vranjes elhibázza a lövést, lerohan a NEKA? ő sem tud élni a helyzetével..így ismét lerohanunk mi, de ezúttal eredményesek tudunk lenni Állás: 2-3

9. perc: Az ex tatabányai Gábor Marci helyzetet teremt magának és gólt lő Állás: 3-3

9. perc: Eladjuk a labdát, lerohan a NEKA, Székely Marci azonban jó helyen áll szerencsére. Ismét a mi bortokunkba került a labda. GYERÜNK FIÚK!

10. perc: Vrankovic vonalra lép, ismét a hazaiak támadnak

11. perc: Székely Marci ismét hárít. Nálunk a labda!

11. perc: Sipi hétméterest harcol ki, Vranjes pedig kegyetlenül beveri. Állás: 3-4

11. perc: A NEKA jobblövője alulról elsuhintja a labdát, de szerencsére ott áll Marcink. Támad a Tatabánya

12. perc: Vlado büntetőt harcol ki, Vujovic Milosunk áll oda és értékesíti Állás: 3-5

13. perc: A hazaiak bal átlövője most betalál lábközé. Állás: 4-5

14. perc: Bozovic Milos óriás bomba!! Állás: 4-6

14. perc: Kivédekezzük a NEKA támadását, ismét nálunk a labda! Ez az Tigrisek, így tovább!

15. perc: Bozovic Milos rossz passzt ad Vladonak, így támadhatnak a hazaiak megint

15. perc: Lépést ítélnek a bírók, Vujovic Milosunk lerohan és kihagyja a ziccert.

15. perc: Matic mester időt kér

16. perc: Juhász Ádi hétméterest harcol ki, Vujovic Milosunk pedig góllá varázsolja Állás: 4-7

17. perc: a pályán Harsányi Geri, Ilyés FEci, Dénes Jani és Szöllősi Szabi. A NEKA pedig ismét eredményes Állás: 5-7

17. perc: Demis Grigoras is csatlakozik a támadásunkhoz. Hajrá fiúk

18. perc: Vujovic Milos szélről talál be Állás: 5-8

18. perc: a hazaiak irányítója fölé lövi. Lerohanunk és Vujovic tud megint eredményes lenni. Állás: 5-9

19. perc: Székely Marci védéséből indulunk és adjuk el a labdát

19. perc: a NEKA leroháns góllal büntet Állás: 6-9

20. perc: Demis Grigoras lövését hárítja Kristóf a NEKA kapusa- Támadnak a fiatalok ismét

20. perc: Marci lábáról bepattan a lövés, így felzárkóznak kettőre Állás: 7-9

21. perc: Matic mester időt kér

21. perc: A bírók feltették passzívra a kezüket, Bozo nem hezitál és bomba gólt szerez Állás: 7-10

21. perc: Marci védéssel spékeli meg a gólt, azonban a labda marad a NEKA-nál

22. perc: Marci ismét hárít, Demis pedig elől büntet! Szép volt fiúk! Állás: 7-11

23. perc: Vonalra lép a NEKA beállója, nálunk a labda

23. perc: Technikai hibát vétünk, eladjuk a labdát ebből pedig eredményes tud lenni a NEKA Állás: 8-11

24. perc: Demis Grigoras micsoda GÓÓL! Állás: 9-12

24. perc: A NEKA gyorsan eladja középkezdést követően a labdát, jöhetünk ismét mi

25. perc: DEMIS DEMIS és DEMIS! BRAVÓ Állás: 9-13

25. perc: Kivédekezzük a hazaiak támadását, Vujovic Milosunk lerohan és újabb gólt szerez Állás: 9-14

26. perc: Gyors kontra érkezik a hazai oldalról Állás: 9-14

27. perc: Szöllősi Szabi hétméterest harcol ki

27. perc: Harsányi Geri pedig büntet Állás: 9-15

28. perc: Székely Marci szépen véd a mi oldalunkon, így támadhatunk megint mi

28. perc: Bozovic Milos is elkapta a fonalat Állás: 9-16

28. perc: Marcinknak pedig szintén nehéz gólt lőni, hiszen ismét ziccert hárít!

29. perc: Demis ellépi, jöhetnek a NEKA-sok, akik nem hezitálnak sokáig és gólt szereznek Állás: 10-16

30. perc: Juhász Ádi szép betörésgólt szerez Állás: 10-17

30. perc: Gyönyörűen sáncolnak a Tigriseink, Vujovic Milos pedig félpályás gólt szerez. Állás: 10-18

30. perc: 2 másodperccel a vége előtt Tigriseink még kapnak egy gólt, így az eredmény: 11-18 Állás: 11-18

31. perc: A második félidő első támadását mi indítjuk. kapuban: Inout Iancu, Vujovic Milos, Bozovic Milos, Juhász Ádi, Vranjes Vladimir, Vrankovic JAkov és Pásztor ÁKos.

31. perc: Eladjuk a labdát, ebből gólt is kapunk. Állás: 12-18

32. perc: NONO védéssel mutatkozik be, támadhatunk az újabb gólért! Hajrá fiúk!

33. perc: Bozovic Milos góllal válaszol Állás: 12-19

34. perc: a hazaiak büntetőt harcolnak ki, melyet értékesítenek is Állás: 13-19

34. perc: Vladimir Vranjes szépen fejezi be a tigrisek támadását. Állás: 13-20

35. perc: A NEKA irányítója bebombázza 10 méterről Állás: 14-20

36. perc: Vranko válaszol gyoran Állás: 14-21

36. perc: NONO ismét beleér, de marad a labda a NEKA-nál

36. perc: gyors gólt kapunk, miután nem tudunk a gyors indításunkkal élni. Állás: 15-21

37. perc: Vrankovic JAkov nem hagyja magát és ismét eredményes tud lenni Állás: 15-22

38. perc: NONO megint jól helyezkedik és hárít! Támadnak a tigrisek

38. perc: Vujovic pedig korrigálja előbbi kihagyott ziccerét Állás: 15-23

39. perc: Gábor Marcell belemenése után nálunk a labda. Gyerünk srácok!

39. perc: Elhibázzuk a támadást és lerohanásgólt kapunk. Állás: 16-23

40. perc: Vlado büntetőt harcol ki, Vujo pedig góllá varászolja Állás: 16-24

41. perc: Nono beleér ugyan, de bepattan a labda. Állás: 17-24

41. perc: Bozo óriás bomba gól! Állás: 17-25

42. perc: Gábor Marcell eredményes alulról Állás: 18-25

43. perc: Pásztor Ákos is hozzátesz a góljaink számához Állás: 18-26

43. perc: Pásztor Ákos labdát szerez, azonban Sipi kihagyja a lövést

44. perc: Ismét labdát szerzünk, támadhatunk!

44. perc: Eladjuk a labdát, lerohan a NEKA és gólt szerez Állás: 19-26

45. perc: Sajnos ismét technikai hibát vétünk, a NEKA pedig büntet azonnal Állás: 20-26

45. perc: A hazaiak kapusa parádézik, támad a NEKA

46. perc: Matic vezetőedző időt kér

46. perc: Rozner Kevin a pályán! Gyerünk Rozi!

46. perc: Demisünk talál be! Állás: 20-27

47. perc: A NEKA jobb lövője is nehezen állítható meg, újabb gólt szerez Állás: 21-27

48. perc: gyorsan válaszolunk is Állás: 21-28

49. perc: Eladja a NEKA, megint a Tigriseink a labdabirtoklók

49. perc: Rozi ugrik be szélről, sajnos hárítja a kapus. Támad a NEKA

50. perc: Nono óriás ziccert hárít, de marad a labda a hazaiaknál

50. perc: Kivédekezzük a támadást, Vujovicunk pedig eredményes elől Állás: 21-29

51. perc: Ismét kivédekezzük, támadhatnak a Tigriseink

52. perc: Újabb időkérés

52. perc: Rosta Miki csatlakozott a támadókhoz

52. perc: Juhász Ádi büntető harcol ki, Rozi pedig kegyetlenül beveri! BRAVÓ Állás: 21-30

53. perc: Ilyés Feci nagyszerűen kivédekezi a labdát, jöhetünk megint mi! Hajrá Bányász!

54. perc: Fecink szépen előkészíti Rozinak a labdát, de ő sajnos elhibázza. Támad a Neka

54. perc: A hazaiak is eladják, így ismét nálunk a támadás joga

55. perc: A hazaiak kapusa hárít, támad a NEKA

56. perc: támadóhiba a hazai oldalon, jöhetnek a TIGRISEK!

56. perc: Kapufát találunk, lerohannak a hazaiak és eredményesek is tudnak lenni Állás: 22-30

57. perc: Matic mester időt kér

57. perc: Rosta MIKIII!! nagyszerű játék, szép befejezés Állás: 22-31

58. perc: hazai időkérés

58. perc: Miki szépen sáncol, marad a labda a NEKA-nál

59. perc:

59. perc: a NEKA beállója tud eredményes lenni nem sokkal a vége előtt Állás: 23-31

59. perc: Demis hatalmasat ugrik majd bebombázza 10 méterről a labdát Állás: 23-32

60. perc: Nono véd, így van időnk egy utolsó támadásra! BRAVÓ FIÚK

60. perc: A mérkőzés végeredménye: 23-32 Állás: 23-32