Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC // 18:00 mérkőzés - percről-percre
2017. november 4.
Ha 2017. november 4.-n nem követted élőben a(z) Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC // 18:00 mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.

. perc:

. perc:

-. perc: 6 órától kezdetét veszi a 8. K&H Liga forduló a csurgói katlanban. Nagyon nehéz mérkőzésre számítanak a srácok, de rendkívül motiváltak és mindent meg fognak tenni a győzelemért.

0.. perc: A csapatok bemutatása megkezdődött, szurkolóink már most gondoskodnak a fergeteges hangulatról! KÖSZÖNJÜK ÉS HAJRÁ BÁNYÁSZ!

1. perc: Csapatunk összeállítása: kapuban Székely Marci, Harsányi Geri, Juhász Ádi, Demis Grigoras, Ilyés Feci, Vladimir Vranjes és Vujovic Milos. Az első támadást mi kezdjük.

1.. perc: Eladjuk a labdát, lerohan a Csurgó.

1.. perc: Sikerül megállítani őket, feláll a hatos fal és megpróbáljuk kivédekezni. Gyerünk fiúk

2. perc: Feci labdát szerez, Milosunk lerohan és megvan az első GÓL! Állás: 0-1

2. perc: Támadhat a CSKK, Sipos Adrián védekezésben beszáll.

3. perc: Megvan az első hazai gól is. Állás: 1-1

3. perc: Demis bravúros átlövéssel indít. Állás: 1-2

4. perc: A gólunkat követően azonnal labdát szerzünk, ismét mi támadunk. Hajrá Tatabánya

4. perc: VRANJES eredményes!! Bravó Vlado, szépen összeszedte középen és góllá varázsolta. Állás: 1-3

5. perc: Ferreira átlövését hárítja Marci a kapuban. Lerohanunk...de belemenést ítélnek. Ismét a CSKK támadhat

5. perc: Szélről szereznek ezúttal gólt a hazaiak. Állás: 2-3

6. perc: Juhász Ádink gyönyörű cselt követően kerül ziccer helyzetbe. Ezt értékesíti is! BRAVÓ Állás: 2-4

7. perc: Pazarul védekeznek a srácaink, ismét labdát csenünk! Támadhat a Bányász!

7. perc: Hohooo micsoda bejátszás Fecitő Vladonak!! Megszereztük az 5-ik gólunkat is. A csurgó pedig időt kér Állás: 2-5

8. perc: Támad a CSurgó, sárgalap Sipos Adriánnak.

8. perc: Óriás átlövést hárít Marcink! Ezazz, ismét mi támadhatunk!

9. perc: Eladjuk a labdát, jön a CSKK és gyors gólt szerez. Állás: 3-5

9. perc: Ilyés Feci góllal is bemutatkozik. Szép volt! Állás: 3-6

10. perc: Tigriseink védelmén rés keletkezett, ezt ki is használta hazai együttes. Állás: 4-6

11. perc: Technikai hibát vétünk, támad a Csurgó

11. perc: NEm hagyja magát a hazai együttes, felzárkózik 1 gólra. Állás: 5-6

12. perc: Feci lövését blokkolják, de marad nálunk a labda.

13. perc: Ilyés lövése ezúttal nem lett gól, lerohan a CSKK és egyenlít. Állás: 6-6

14. perc: Juhász Ádi mindent belead és bomba gólt szerez! Huh csak így tovább! Állás: 6-7

15. perc: Gyors gólt kapunk, Marcit helyére Nono érkezik.

16. perc: Bozovic valamint Pásztor Áki is csatlakoznak a játékhoz. Gyerünk Tigrisek, kell a gól!!!

16. perc: hétméterest ítélnek, melyhez Vujovic áll oda.

16. perc: Elhibázza a lövést. Támadhat a Csurgó...

17. perc: Milos védekezésben hibázik, erre kontráznak is gyorsan a hazaiak és átveszik a vezetést Állás: 8-7

18. perc: Vrankovic Jakovunk is felkerül a pályára és azonnal hetest harcol ki.

18. perc: Milos korrigálja előző hibáját és gólt szerez. Állás: 8-8

19. perc: A CSKK technikai hibát vét, a kezünkben a labda! Gyerünk fiúk, vegyük át a vezetést!!!

19. perc: Bozovic MILOOOOOS góljával meg is tesszük! Így kell beszállni a játékba! Állás: 8-9

20. perc: hétméterest harcolnak ki a hazaiak és kegyetlenül értékesítik is. Állás: 9-9

21. perc: Vranko eladja a labdát, támad a Csurgó

21. perc: Vasic eredményes szélről..ismét vezet a Csurgó Állás: 10-9

22. perc: Bozovic Milos elhajlásos lövését hárítja a csurgóiak kapusa, támad a hazai együttes

22. perc: Ismét hetest harcolnak ki, GYERÜNK NONO!!!

22. perc: Vasic volt megint eredményesebb.. Állás: 11-9

23. perc: VLADO ismét odateszi magát és gólt szerez a tigriseknek! BRAVO!!! Állás: 11-10

24. perc:

24. perc: Ellépik a hazaiak, mi támadunk! GYERÜNK FIÚK!!!!

25. perc: BOZOVIC BOMBA!!! Így kell ezt! Állás: 11-11

25. perc: Sipi parádésan védekezik! de marad a labda a cskk-nál

26. perc: NONO hiába véd, tigriseink elrontják a lerohanást. Ismét a hazaik támadhatnak

26. perc: Ferreira gyorsan góllal reagál a labdaeladásunkra. Állás: 12-11

28. perc: Bartucz Laci védéssel mutatkozik be, ismét a hazaiknál van a labda.

28. perc: Szöllősi Szabolcs 2 percre kiszáll, támad tovább a Csurgó

28. perc: Vasic vonalra láp, így miénk a labda. GYERÜNK TATABÁNYA! KELL A GÓL

29. perc: Matic mester időt kér

29. perc: Ellépjük, támad a Csurgó, de szerencsére ott van NONO aki ziccert hárít!!! SZÉP VOLT!

30. perc: Vasvári Ádám is kiszáll 2 percre, szép volt Bozo!

30. perc: Passzívot mutatnak a bírók, el kell lőni..Ádi meg is teszi és kiegyenlít a félidő végére!! Állás: 12-12

31. perc: A második félidőt megkezdődött. A hazai együttes támadhat. Nálunk Bozovic ül a kispadon kiállítás miatt.

31. perc: Radjenovic góllal kezdi a második félidőt. Állás: 13-12

32. perc: Vrankovic kiharcol ugyan egy 2 perces büntetést a CSKK oldalán, Harsányi Geri pedig ellépi, így támadnak a hazaiak.

32. perc: Vrankovic szépen védekezik, megszerzi a labdát Vlado pedig üres kapu felé ejti.. támadnak megint a hazaiak.

32. perc: Technikai hiba hazai oldalon, Vrankovic pedig góllal büntet! SZÉP VOLT!!! Állás: 13-13

33. perc: Nono lövést hárít, de hetest ítélnek

34. perc: Vasic áll oda ismét, ezúttal is értékesít Állás: 14-13

34. perc: Keményen védekezik a CSKK, de Vrankovic betör és gólt szerez! Állás: 14-14

35. perc: Vlado szépen védekezik, marad a labda a CSKK-nál

36. perc: Dénes Jani is hozzászól, és megszerzi a labdát..de a bírók hetest ítélnek

36. perc: Vasic kegyetlenül fej mellé belövi ezt is Állás: 15-14

37. perc: Vujovic büntetőt harcol ki. GYERÜNK!

38. perc: Sajnos mi nem tudtunk élni a lehetőséggel és kapufát lőttünk. Támad a CSurgó

38. perc: Vrankovic labdát szerez, Harsányi lerohan...de Bartucz kivédi a lövését

39. perc: A csurgói lerohanást kivédekezzük, de azonnal technikai hibát vétünk, így ismét odaadjuk a labdát a hazaiknak.

40. perc: Hanusz góllal büntet.. Matic mester időt kér. GYERÜNK FÚK KÉPESEK VAGYTOK MEGFORDÍTANI AZ EREDMÉNYT!!!! Állás: 16-14

40. perc: Szöllősi Szabi is beáll, így Geri, Vranko, ÁDi, Bozo és Vujovic támadhat a gólért.

40. perc: Juhász Ádi meg is teszi! BRAVÓ!!! Állás: 16-15

40. perc: Bozovic kivédekezi a labdát, mi támadunk!!

41. perc: Bozo támadóhibát vét..jöhet a Csurgó

42. perc: Hazai időkérés

42. perc: Védekezzük ki Tigrisek! Mindent Bele!!!

42. perc: Belemenés, mi jöhetünk!!! HAJRÁ!!!!

42. perc: Vranko ellépi..ismét hazai labdabirtoklás

43. perc: hétméterest harcol ki a CSKK

43. perc: Vasic nem hibázik.. Állás: 17-15

44. perc: JUHÁSZ ÁDI!!! MICSODA GÓL!!! Még sok ilyet Állás: 17-16

44. perc: Székely Marci a kapuban, támad a CSKK és ismét hetest kapnak..

45. perc: Vasic nem hibázik.. Állás: 18-16

45. perc: NEm hagyjuk magunkat. Szöllősi Szabi góllal válaszol! Állás: 18-17

46. perc: Marci hárít, gyors lerohanás és EGYENLÍTÜNK!! EZ AZZZZZ FIÚK!!! Állás: 18-18

46. perc: A hangulat a tetőfokára hág, Sipiék agresszíven védekeznek! Így tovább!!!!

47. perc: Radjenovic szélről mégis eredményes tud lenni. Állás: 19-18

47. perc: Vrankovic 7 méterest harcol ki! Geri áll oda

47. perc: Harsányi visszavág és góllal büntet!!! BRAVÓÓÓÓ Állás: 19-19

48. perc: Marci hárít, támadhatuunk

48. perc: Vranko kiharcol egy 2 perces büntetést

49. perc: Szöllősi Szabi vonalra lép, támadnak a hazaiak

50. perc: Eladják a hazaiak, nálunk a labda! GYERÜNK SRÁCOK!!!

51. perc: Vrankovic ziccerét Bartucz hárítja. :(

51. perc: Székely Marci is csatlakozik a védéshez és megszerzi nekünk a labdát.

52. perc: Juhász Ádi harcol ki egy újabb kétperces büntetőt, mi támadunk továbbra is

52. perc: ÁDI GÓÓÓÓÓL!!! visszavesszük a vezetést!!!! Állás: 19-20

53. perc: Sipi kivédekezi és támadhatunk!!!! SZUPER!!!

53. perc: Geri vonalra lép, Marci pedig nem tudja elcsenni a hosszú passzát a hazaiaknak. Ismét egyenlő az állás Állás: 20-20

54. perc: Ádink hihetetlenül gyorsan kontráz!!!! HUH ÍGY TOVÁBB!!!!! Állás: 20-21

55. perc: Marci hiába véd ebben a fontos pillanatban, a bírók a csurgónak ítélik a labdát

55. perc: Ezt is kivédekezzük!!!! JUHUUUU! Mi támadunk! HAJRÁ TATABÁNYA!!!

56. perc: DEMIS BOMBA!!!! A legjobbkor talál be 10 méterről! SZÉP VOLT! Állás: 20-22

56. perc: Hanusz góllal válaszol Állás: 21-22

57. perc: DEMIS!!!! MICSODA LÖVÉS!!!!!WOW Állás: 21-23

57. perc: Uelington tud eredményes lenni pár perccel a mérkőzés vége előtt. Állás: 22-23

58. perc: Feci pedig két percre kiszáll

58. perc: Vranjes óriás gólt szerez!!! Állás: 22-24

58. perc: Ismét büntetőt ítélnek a hazaiknak. GYERÜNK MARCIIIII

58. perc: Vasic lövése bepattan. 1,5 perc van hátra és mi támadunk Állás: 23-24

59. perc: Juhász Ádi hetest harcol ki! Geri áll oda

58. perc: GERIIIIII BÜNTET!!!!! Állás: 23-25

59. perc: MARCI PEDIG VÉÉÉÉD!!! Mi támadunkm Matke mester időt kér 40 másodperccel a vége előtt

60. perc: GRATULÁLUNK!!!! Állás: 23-26