18:00 // MRK Krka - Grundfos Tatabánya KC // Bronzmeccs mérkőzés - percről-percre
2017. augusztus 18.
Ha 2017. augusztus 18.-n nem követted élőben a(z) 18:00 // MRK Krka - Grundfos Tatabánya KC // Bronzmeccs mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.

0.0. perc: Tigriseink megérkeztek a csarnokba és megkezdték a bemelegítést a bronzmeccsre. Demis Grigoras húzódás következtében ma biztosan nem fog pályára lépni, de a pálya széléről támogatja társait. Hajrá Bányász! ;)

. perc:

. perc:

. perc:

0.. perc: Csapatunk összeállítása: kapuban Székely Marci, Dénes Jani, Rosta Miki, Bozovic Milos, Vrankovic Jakov, Vujovic Milos, Pásztor ÁKos. Hajrá Bányász! ;)

1. perc: Támadó hiba a hazai oldalról, támadhatnak a tigriseink! Pásztor Ákos pedig góllal nyitja meg a találkozót! Állás: 0-1

2. perc: Krka egyenlít Állás: 1-1

3. perc: Belemenést ítélnek Vrankovicnak, szerencsére Marci hárítja a hazaiak lövését, mi pedig gyorsan góllal kontrázunk! Állás: 1-2

4. perc: óriás átlövéssel ismét 2-2 az eredmény Állás: 2-2

4. perc: Juhász Ádi, hétméterest harcol ki, melyet Ákosunk nem tud értékesíteni. Támadhat Krka

5. perc: Marci kétszer is parádézik a kapuban, de hetest ítélnek

6. perc: Az ellenfél irányítója értékesíti a büntetőt, ezzel átvéve a vezetést Állás: 3-2

7. perc: Eladjuk a labdát, Székely Marci bevetődik és leszedi az ellenfél passzát amiből gyors gólt szerzünk. Állás: 3-3

8. perc: Rosza Miki gyönyörűen sáncol!! marad a labda a Krkanál..

9. perc: Gól gólt követ, támadnak a hazaiak Állás: 4-4

10. perc: A hazaiak eladják a labdát, mehetünk a vezetését. Hajrá Fiúk!! ;)

11. perc: Szép akcióból harcol ki hetest Juhász Ádink!

11. perc: Vujovic Milos pedig büntet! ismét vezetünk! Állás: 4-5

12. perc: Bozovic Milos belemenést harcol ki, támadhatnak a tigriseink!!

12. perc: Két kapufát os lőttünk, de szerencsére a hazaiak nem tudnak élni a lehetőséggel és eladják a labdát..Mi támadunk

13. perc: Vlado vonalra lép, ismét a Krka birtokában a labda! A védekezésünkön a sor!

13. perc: A hazai csapat ellépi, szépen védekeztünk!! Támadhatunk a hatodik gólért!

14. perc: Vujovic Milosunk megállíthatatlan és gólt szerez! Állás: 4-6

14. perc: Szép összjáték Vranko és Marci között, de a labda marad az ellenfélnél..

15. perc: Marci óriásit vetődik és megszerzi a labdát! Bravó fiúk, így kell védekezni!!Mi támadhatunk

15. perc: Juhász Ádink pedig megteremti a helyzetet és tovább növeli a különbséget! Állás: 4-7

16. perc: Hétméteres gól születik hazai oldalon Állás: 5-7

16. perc: Vlado szintén hetest harcol ki, Vujovic Vujo Milos pedig kegyetlenül bedobja Állás: 5-8

17. perc: A Krka 10-es számú játékos szerez bomba gólt. Mi gyorsan reagálunk és marad a 3 gólos különbség Állás: 6-9

18. perc: Pásztor Ákost kiállítják érthetetlen módon, a hazaiak pedig kihasználják az emberelőnyüket. Állás: 7-9

19. perc: Bozovic Milos lövést hibázik, de ott van szerencsére MArci a kapuban aki lerohanás ziccert véd!!! Marad nálunk a labda

19. perc: Bozo korrigálja előző hibáját! Szép volt! Állás: 7-10

20. perc: A Krka nagyon agresszívan támad, a bírók látszólag ezt nem szeretnék észrevenni. Gólt szerez a hazai együttes.. Állás: 8-10

21. perc: A fiúk azonban góllal tudnak reagálni Állás: 8-11

21. perc: A hazaiak gyors irányítója visszahozza 2 gólra a csapatát Állás: 9-11

22. perc: Vrankovic!! Pazar átlövésgól! Állás: 9-12

22. perc: Kellemetlen ellenfél ez a Krka, de mi labdát csenünk tőlük. Támadhatunk

23. perc: Vrankovic ismét eredményes! Állás: 9-13

24. perc: Bozovic belemenést harcol ki, gyorsan indítja Vujovicunkat és GÓL!!! Állás: 9-14

24. perc: Marci szélről!!! Klassz védés, támadhatnak a tigrisek!

25. perc: Rossz bejátszás, jöhetnek a hazaiak! a Védekezésünkön a sor!

26. perc: Szép védekezés! labdát szerzünk, Marci nagyszerű passzal indítja Vujovicot aki óriási gólt szerez! Így tovább!! Állás: 9-25

26. perc: CSÚCS VÉDEKEZÉS!!! Élünk a lerohanásgól lehetőségével! Pásztor Áki eredményes!! Állás: 9-16

27. perc: Marci a kapuban!! Támadhatnak a tigrisek!

27. perc: Áki kínai passza ezúttal nem jött össze, ismét a hazaiaknál a labda.

28. perc: Mellé bombázza a Krka lövője, mi azonban most sem tudunk élni a lehetőséggel. Sipi lövését hárítja a kapus. Támad a hazai együttes

29. perc: Marci a kpuban!! Parádés védéssel visszaszerzi csapatunknak a labdát!Hajrá Fiúk!

29. perc: Juházs Ádi BOMBA!!! Bravó Ádi! Állás: 9-17

30. perc: Bujovic labdát szerez és könnyű góllal növeli kilencre a különbséget Állás: 9-18

30. perc: Hosszú idő után születik egy hazai gól is a félidő befejezéseként. FÉLIDŐ 10-18 Állás: 10-18

31. perc: A kezdősor: kapuban: Inout Iancu Nono, Harsányi Geri, Vrankovic Jakov, Szöllősi Bazsi, Vladimir Vranjes, Ilyés Feci és Vujovic Milos. Mi támadunk! Hajrá Bányász!!

31. perc: Szép akciót fejez be góllal Vlado!Bravó Állás: 10-19

32. perc: Nono védéssel nyit! Marad a labda hazaiaknál

33. perc: Harsányi Geri szépen sáncol és labdát szerzünk. Gyerünk Tigrisek!

33. perc: Geri nem csak sáncol, de góllal mutatkozik be a második félidőben! Állás: 10-20

34. perc: A hazaiak irányítója megsérül, visszajön a gólerős 10-es és büntet is. Állás: 11-20

34. perc: Vlado csúcsformában! újabb gól!! Állás: 11-21

34. perc: Ellépik a hazaiak, mi támadhatunk a Krka nagyon agresszív fala ellen.

35. perc: VLADOOO Parádé! Ismét eredményes középről! Állás: 11-22

36. perc: A hazaiak szélsője is hozzá tud tenni. Állás: 12-22

37. perc: Ilyés Feci passzát nem tudja elérni Vujovic, így futhatunk vissza védekezni.

38. perc: Nono beleér, de nem tudja kivédeni a ziccert. Állás: 13-22

38. perc: Vlado meseszép passzt kap Fecitől, sajnos most kipattant a lövése. Támad a Krka.

39. perc: NONO!! Csúcs védekezés és védés a kapuban! Támadhatnak a fiaink!

40. perc: Szöllősi Bazsi pedig óriás átlövéssel szerzi meg a 23-ik gólunkat! Szép volt!! Állás: 12-23

40. perc: A hazaiak azonban gyorsan kontráznak Állás: 14-23

41. perc: Vujovic kezéből kiesik a labda, lerohan minket az ellenfél, de Nono-n nem tud átjutni! újabb védés!Mi támadhatunk!

41. perc: Vlado VLado és Vlado!! Micsoda lövések! Teljes testtel beledől és GÓL! Állás: 14-24

42. perc: Nono pedig hétméterest hárít!!Huh szép volt fiúk! :) Mi támadunk!

43. perc: Bravó Feci! Szép helyzetteremtés majd csodás befejezés! Újabb gól tigriseinknek! Állás: 14-25

43. perc: Sipi majdnem labdát szerez, de sajnos ellép róla a támadó és eredményesen befejezi az akciót. Állás: 15-25

44. perc: Szöllősi Bazsi lövése kapufa lett ezúttal, de szerencsére remek formában van Nono, aki ziccert véd!! Hajrá Fiúk! Támadunk a 26-ik gólért!

45. perc: Rossz bejátszás a nemrég csatlakozó Rosta Mikinek, támad a hazai együttes

45. perc: Egy másdoperccel később zárt Nono, így most gólt kapott. Állás: 16-25

46. perc: Dénes Jani is hozzátesz a góljaink számához! Bravó Fiúk!! Állás: 16-26

47. perc: Gólt szerez majd pazarul védekezik Jani, de a labda marad a hazaiaknál. Csak így tovább!

48. perc: Megtalálták a rést a falunkon a hazaiak és góllal büntetnek. Állás: 17-26

49. perc: Szöllősi Bazsi nagyszerű passz Vladonak, aki nem hibázik most sem! Állás: 17-27

49. perc: A hazaiak eladják a labdát, mi támadunk ismét!

50. perc: Bozovic Milos lövését hárítja a Krka kapusa, de szerencsére ők fölé bombázzák. Ismét mi jöhetünk!

51. perc:

52. perc: Rossz passzt kap Harsániy Geri Bazsitól, így támadnak a hazaiak.

52. perc: A Krka átlövője tudott eredményes lenni ezúttal Állás: 18-27

53. perc: Újabb eladott labda a Tigriseinktől. Nono most nem tudja sajnos hárítani a lerohanást. Állás: 19-27

53. perc: Vrankovic viszont gyors góllal kontráz! Állás: 19-28

54. perc: A hazaiak nem adják fel és ismét gólt szereznek Állás: 20-28

55. perc: Fekete Dani a pályán!! Hajrá Kicsi!:)

55. perc: és a másik kicsi, Rosta Miki eredményes!! Állás: 20-29

56. perc: Nono ismét hozzátesz és támadhatnak tigriseink!

56. perc: Micsoda összjáték Dani és Miki között!!! Szép akcióból csúcs gól Miktől! Állás: 20-30

57. perc: Bazsi belemenést harcol ki! Mi támadunk!

57. perc: Vrankovic BOMBA!!! Ez igen! Állás: 20-31

58. perc: Szélről tesznek hozzá a hazaiak Állás: 21-31

59. perc: Vrankovic ismét!! Állás: 21-32

60. perc: Az utolsó percben leültetik a bírók Vrankovicot, mi azonban 5-en is kivédekezzük és így támadhatunk az újabb gólért! Gyerünk srácok!!!

60. perc: Fekete Danink óriás bombája most sajnos felé ment, így 21-32-re verjük meg ellenfelünket. SZÉP VOLT FIÚK!!! Állás: 21-32