18:00 // Grundfos Tatabánya KC - SKA Minsk mérkőzés - percről-percre
2017. augusztus 17.
Ha 2017. augusztus 17.-n nem követted élőben a(z) 18:00 // Grundfos Tatabánya KC - SKA Minsk mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.

0. perc: Online közvetítéssel jelentkezünk 6 órától! Ne maradj le! ;)

. perc:

1. perc:

17:38. perc: Tigriseink és a Minszk együttese is megérkezett és lelkesen melegít. Amennyiben a mai napon le tudjuk győzni a szintén EHF kupában induló fehéroroszokat, akkor holnap az 1. helyért játszhatunk!;) Hajrá Fiúk! Hajrá Bányász! ;)

1.. perc: A mérkőzés ezennel kezdetét veszi. Csapatunk összeállítása: Iancu Ionut Nono, Vrankovic Jakov, Pásztor Ákos, Vladimir Vranjes, Szöllősi Bazsi, Ilyés Feci, Dénes Jani. Az első támadást mi kezdjük!

1.. perc: Szöllősi Bazsi megcsúszott a labda kieset a kezéből, amiből gyors lerohanásgólt szereztek ellenfeleink. Állás: 0-1

2. perc: Vranjes hetest harcolt ki, amit könnyeden értékesít is Állás: 1-1

2. perc: A srácok jól védekeznek, Nono pedig első védését is becserkészte. Mi támadhatunk!

3. perc: Vrankovic gól nálunk, amit egy gyors gól követ minszki oldalról. Állás: 2-2

4. perc: Vranjes ismét hétméterest harcol ki. Ehhez azonban már Pásztor Áki áll oda és góllá varázsolja a büntetőt. Állás: 3-2

5. perc: Szépen védekeznek a fiaink. Nincs könnyű dolga a fehéroroszoknak. Egy távolról érkező átlövés azonban betalál. Állás: 3-3

6. perc: Pásztor Áki vonalra lép, a Minszk lerohan minket, de a kapuban ott van Nono, aki ziccert hárít!

7. perc: Bazsi eladja a labdát, támadhat a Minszk.

8. perc: A minszkiek elhibázzák az átlövést, mi lerohanunk, azonban mi is kihagyjuk a ziccert

8. perc: Gyors labdaszerzés Dénes Janitól, így a labda ismét a birtokunkba került. Hajrá Fiúk

9. perc: Ilyés Feci megteremti a helyzetet magának, de a lövést elhibázza. Támadhat a fehérorosz csapat

10. perc: Hatalmas bomba a Minszki átlövőtől Állás: 3-4

11. perc: Passzívnál Szöllősi Bazsi gyönyörű megoldást választ és gólt szerez csapatunknak. Állás: 4-4

12. perc: Nono beleért ugyan, de sajnos gólt kapunk Állás: 4-5

13. perc: Szöllősi Bazsi ismét eredményes!! Állás: 5-5

14. perc: A minszkiek rosszul passzolnak, ismét mi támadhatunk. VRanko él is a lehetőséggel és átvesszük a vezetést. Állás: 6-5

15. perc: Belemenést ítélnek az ellenfelünknek a bírók, ezért a labda nálunk van újra.

15. perc: Feci rossz passzát most megbüntetik a minszkiek és könnyű lerohanásgólt szereznek. Állás: 6-6

16. perc:

16. perc: Sorcsere: Vujovic Milos, Bozovic Milos, Juhász Ádi, Sipos Adrián, Demis Grigoras és Harsányi Geri a pályán. Nono marad a kapuan. Mi támadunk

17. perc: Lövét hibáz Vujovic Milosunk, támadhat a Minszk. Nono hárít, de al abda marad náluk.

17. perc: Megtalálta a helyét a gyors fehérorosz irányító és gólt szerez Állás: 6-7

18. perc: Demis gyorsan reagál Állás: 7-7

18. perc: Nono hiába véd, mi elhibázzuk a lövést, így ismét lerohanásgólt kapunk..és vezet a Minszk. Állás: 7-8

19. perc: Bozovic Milos mellé bombázza a labdát, így ismét gyors gólt kapunk Állás: 7-9

19. perc: Matke mester időt kér, reméljük sikerül javítani a taktikai hibáinkon, kicsit felgyorsul a lábmunkánk és védekezésünk és megnyerjük a meccset! ;)

20. perc: Sipos Adrián lövést hibáz. Támad a Minszk és gólt is szerez. Állás: 7-10

21. perc: Demis ellépi, ismét labdát vesztünk..Jó lenne kivédekezni! Hajrá Fiúk

22. perc: Nono óriás ziccert véd!! Azonban a labda marad ellenfelünknél. Még egy ilyet!! ;) Gyerünk srácok

23. perc: Passzív, lőnie kell a fehéroroszoknak..és gól. Állás: 7-11

24. perc: Juhász Ádi szépen korrigál Állás: 8-11

24. perc: Labdát szerzünk, támadhatunk a kilencedik gólunkért.

25. perc: Geri ziccert hibáz, a labda a Minszkhez kerül.

26. perc: Nonoo a kapuban! szép védés, Bozo pedig fölé bombázza. Szerencsére marad nálunk a labda.

27. perc: Bozovic lövését megint hárítja a minszki kapus, ismét a védekezésünkön a sor. Gyerünk Tigrisek!!

27. perc: Kivédekezzük a támadást, Sipi pedig gyors gólt szerez!!! Állás: 9-11

28. perc: Demisen küzdötte át magát az ellenfelünk és ismét hárommal vezetnek. Állás: 9-12

29. perc: Juhász Ádi szépen cselez és bomba gólt értékesít Állás: 10-12

29. perc: Kulesh nem hagyja magát és hatalmas átlövésgóllal reagál. Állás: 10-13

30. perc: DEMIS!! óriás bomba!! Állás: 11-13

30. perc: FÉLIDŐ Állás: 11-13

31. perc: Kezdődik a második félidő. A csapatunk összeállítása: Székely Marci, Pássztor Áki, Vrankovic Jakov, Ilyés Feci, Sipos Adrián, Vladimir Vranjes és Vujovic Milos

31. perc: A Minszk támadásával indul a második játékrész.. Székely Marci pedig védéssel kezd! A labda nálunk

31. perc: Passzív, lőnie kell a fiúknak

32. perc: Elhibázzuk, támad a Minszk..szerencsére Ők is mellé lövik így ismét nálunk a labda

33. perc: Vrankovic felugrik, azonban lövését hárítják. Könnyed lerohanásgóllal kezdenek ellenfeleink Állás: 11-14

34. perc: Lépés, ismét a fehéroroszoknál a labda. De ott van Székely Marci, aki lövést hárít! Mi pedig góllá értékesítjük! Állás: 12-14

34. perc: Átlövésgól minszki részről, Milos Vujovicunk indul és ziccert hagy ki. Megint a védekezésünkön a sor.. Állás: 12-15

35. perc: Székely Marci lövést hárít, támadhatunk a 13-ik gólért! gyerünk fiúk!!

36. perc: Szöllősi Bazsi szépen megcsinálja a helyet és megszerzi a 13-ik gólunkat! Bravó! Állás: 13-15

37. perc: Jó védekezés, Székely Marcink pedig véd!! a labda marad a Minszknél, de Marci újra parádézik! Mi támadhatunk!

38. perc: Pásztor Ákos bravúros ziccerrel egyre csökkenti a különbséget!! Ez az Fiúk!! Állás: 14-15

38. perc: Ilyés Feci!! Szuper védelem, nálunk a labda! Egyenlíthetünk, Ákos meg is teszi!!!! Állás: 15-15

39. perc: a fehérorosz beállós góllal válaszol, nem hagynak elmenni minket. Állás: 15-16

40. perc: Juhász Ádi gólt szerez! Állás: 16-16

40. perc: Vranjes belemenést harcol ki és mi támadhatunk! Sipi pedig megszerzi a vezetést csapatunknak!!! Állás: 17-16

41. perc: Kulesh-t nem tudjuk megállítani. Egyenlít. Állás: 17-17

41. perc: Vrankovic lövését hárítják, így a Minszknél a labda. Akik élnek a lehetőséggel és visszaveszik a vezetést. Állás: 17-18

42. perc: Vujovic Milosunk nem hagyja magát, szélről szép gólt szerez. Állás: 18-18

43. perc: Vrankovic parádé!! labdaszerzés majd könnyed gól!Így kell ezt! Állás: 19-18

43. perc: Székely Marci!! szép védés, de sajnos hetest ítélnek, melyet értékesítenek is. Állás: 19-19

44. perc: Vrankovic lövését sáncoljak, lerohannak és gól. Állás: 19-20

45. perc: Demis kintről próbálkozik, sajnos eredménytelenül. Támadhat a Minszk

46. perc: Marci hárít ismét, de marad a labda az ellenfelünknél

46. perc: Marci szélről eredményes!! De a labda továbbra is a minszknél marad.. akik élnek a lehetőséggel és kettőre növelik a különbséget Állás: 19-21

47. perc: Bozo lövését szedi le az ellenfél kapusa, így megint a fehéroroszok támadnak.

48. perc: Gyors játékból gólt szereznek a minszkiek. Állás: 19-22

48. perc: Mi elkapkodjuk a támadást ezáltal ismét védekezhetünk

49. perc: Passzívnál óriás átlövést szerez a fehérorosz együttes. Állás: 19-23

50. perc: Harsányi Geri is betalál a mienktől, így ismét 3 a különbség Állás: 20-23

51. perc: Gól gólt követ de marad a 3 különbség Állás: 21-24

52. perc: Vranjes nem hagyja magát és kettőre csökkenti a különbséget. Állás: 22-24

52. perc: Matke időt kér

52. perc: Támadnak a minszkiek

52. perc: Marci beleér ugyan, de gólt kapunk. Állás: 22-25

53. perc: Demis felé bombázza a labdát, támadhat a Minszk

53. perc: Sipos Adrián 2 percre kiszáll.

54. perc: Emberelőnyből ismét eredményesek a fehéroroszok.. Állás: 22-26

55. perc: Vranjes hétméterest és 2 percet harcol ki. Vujovic Milos pedig értékesíti. Állás: 23-26

55. perc: Székely Marci hárít majd rosszul indít. Marad az ellenfélnél a labda..

56. perc: 4-re növelik a különbséget Állás: 23-27

56. perc: Demis gól a távolból Állás: 24-27

57. perc: Székely Marci védés, Harsányi Geri gyors gól!!Most kell kivédekezni!!! Állás: 25-27

58. perc: Sajnos a kivédekezés nem jött össze, 3-ra nő a különbség Állás: 25-28

58. perc: Harsányi Geri sem adja fel és újra betalál. Állás: 26-28

59. perc: Marci bravúr, de marad a labda az oroszoknál

59. perc: Gólt szereznek középről Állás: 26-29

59. perc: Gyorsan reagálunk Állás: 27-29

60. perc: Vranjes jól védekezik, Marci hárít és Juhász Ádi szépen befehezi az akciót Állás: 28-29

60. perc: Hiába az utolsó gólunk, pont fél másodperccel a sípszó után ért hálóba, így a végeredmény 28-29 marad

60. perc: HOLNAP A 3-IK HELYÉRT JÁTSZHAT CSAPATUNK 18 ÓRÁTÓL! Tarts velünk akkor is!;)