Persze mi nem hagyhattuk, hogy elvigyék tőlünk a két bajnoki pontot, a győzelmet. A végjáték nagyon szorosra sikerült, de megnyertük az év utolsó mérkőzését, és ez a lényeg. – értékelt a találkozó után Katzirz Dávid.
- Milyen volt szerinted a csapat őszi teljesítménye?
- Felemás. A bajnokság döcögősen indult. Utána viszont nagyon jó volt, ott vagyunk a Szeged mögött. A Magyar Kupában sajnos nem voltunk szerencsések a sorsoláson. Idegenben, egy mérkőzésen dőlt el, Csurgón. Ez mellett az EHF – Kupa hazai mérkőzésünk is nagyon rosszul sikerült. Ezek rossz szájízt adnak erre a félévre, de a bajnokság jól sikerült.
- Mi kellett volna, hogy valamelyik Kupa fronton még ott maradhassunk?
- Én úgy érzem, hogy a svédek elleni mérkőzés itthon tipikusan az a nap volt, amikor az egyik csapatnak minden sikerült, a másiknak meg semmi. Nagyon rossz volt. A szezon egyik legfontosabb meccsén jött ki ennyire rosszul a lépés.
- Mit vársz 2016 – tól? - Nagyon szeretném megismételni a tavalyi bajnoki sikerünket. Minden idegszálunkkal a bajnoki küzdelmekre koncentrálunk a folytatásban.
| 1. ONE Veszprém HC | 48 |
| 2. OTP Bank - PICK Szeged | 41 |
| 3. MOL Tatabánya KC | 36 |
| 4. FTC-Green Collect | 28 |
| 5. Balatonfüredi KSE | 24 |
| 6. LIQUI MOLY NEKA | 23 |
| 7. PLER-Budapest | 22 |
| 8. Csurgói KK | 19 |
| 9. ETO University Handball Team | 19 |
| 10. Budai Farkasok-RÉV | 18 |
| 11. HE-DO B.Braun-Gyöngyös | 16 |
| 12. Szigetszentmiklósi KSK | 15 |
| 13. Carbonex-Komló | 13 |
| 14. CYEB-Budakalász | 12 |