Kedden reggel már együtt dolgozott a csapat, hiszen néhány nap múlva – szombaton és vasárnap – Magyar Kupa négyes döntőben kell helytállniuk a fiúknak.
Az első játéknapon a Carbonex a Veszprémmel találkozik, míg a másik ágon Szeged – Balatonfüred mérkőzést rendeznek.
Bódi Dezső, társadalmi elnök korábban elmondta: a Carbonex előtt továbbra is három cél van: becsületesen befejezni a bajnokságot, az ötödik hely megszerzésével. A Magyar Kupában pedig a dobogóra szeretne állni a csapat. A Magyar Kupa dobogós helyezése akkor érhet nemzetközi szereplést, ha maximum a két Bajnokok Ligája várományos együttes előzi meg a Debre – legénységet.
A Magyar Kupa négyes döntőjére továbbra is vásárolható belépőjegy Tatabányán, a Földi Imre Sportcsarnok második emeleti kézilabda irodájában.
| 1. OTP Bank - PICK Szeged | 13 |
| 2. MOL Tatabánya KC | 12 |
| 3. ONE Veszprém HC | 12 |
| 4. ETO University Handball Team | 8 |
| 5. FTC-Green Collect | 8 |
| 6. Budai Farkasok-RÉV | 7 |
| 7. Csurgói KK | 6 |
| 8. HE-DO B.Braun-Gyöngyös | 6 |
| 9. PLER-Budapest | 6 |
| 10. Carbonex-Komló | 5 |
| 11. CYEB-Budakalász | 5 |
| 12. Szigetszentmiklósi KSK | 5 |
| 13. NEKA | 4 |
| 14. Balatonfüredi KSE | 3 |