Szűrés

2021. május 4. 22:17
Kezdő csapatnak sem lettek volna rosszak a hazai hiányzók. Matics mester ugyanis nem számolhatott Hornyák Péterrel, Ancsin Gabival, Győri Matyival, Juhász Ádival, Bozsovicscsal és Molnárral sem. Így nem volt kérdéses, hogy Európa egyik legjobb együttese sima győzelmet (40-25) arat.
2021. május 3. 15:34
A 6. fordulóból elhalasztott mérkőzést kedden 18 óra 30-tól rendezik a Földi Imre Sportcsarnokban. A Kék Tigrisek a világ egyik legjobb csapatát, a Telekom Veszprémet fogadják. A listavezető és a tabella harmadikjának rangadóját Medve R. és Südi P. vezetik.
2021. május 3. 7:50
❗️A járványügyi előírásoknak megfelelően a védettségi igazolvánnyal rendelkezők beléphetnek a Földi Imre Sportcsarnokba. ❗️A mérkőzést kizárólag éves bérlettel és védettségi igazolvánnyal szurkolók tekinthetik meg. ❗️Jegyárusítás a mérkőzésre nem ...
2021. április 25. 22:43
Számunkra nehezen indult a találkozó. A fordulást követően viszont gyökeresen megváltozott a mérkőzés képe, és csapatunk 27-19-re „ledarálta” riválisát.
2021. április 21. 21:00
A 21. forduló somogyországi rangadóján a csurgóiak és a mieink is egy-egy ponttal (28-28) lettek gazdagabbak(?). Az első játékrész elején felváltva estek a gólok, igaz nem túl sok. Aztán a félidő derekán megfagyott az eredmény.
2021. április 20. 18:19
A 21. forduló rangadóját Csurgón játsszák ma, 18 órától. A mérkőzést Nagy F. és Túróczy J. vezetik. A találkozó végkimenetele akár a végső helyezésekre is befolyással lehet…
2021. április 17. 22:31
A 20. fordulóban hazai környezetben fogadtuk a bajnokság egyik topcsapatát, a Szegedet. A vendégek az első félidőben kiharcolt hétgólos előnyüket a meccs végéig megőrizték és magabiztos (31-24) győzelmet arattak.
2021. április 16. 16:47
Rangadóra készülünk, az ellen a Szeged ellen, amely felpaprikázott hangulatban érkezhet hozzánk, hiszen elbukták a kupát és a BL-ből is kipottyantak.
2021. április 14. 22:00
Meglehetősen hullámzó találkozót hozott a 19. forduló, amikor is a Budakalászt fogadtuk. Ám végül hat góllal (31-25) nyertünk, és újabb fontos pontokat zsebeltünk be.
2021. április 13. 16:32
A 19. fordulóban – immáron két héten belül másodszor – a Budakalásszal találkoznak a Kék Tigrisek. Csapatunk óriási menetelésben van, hiszen a sűrű programjuk ellenére is, még mindig ők játszották a legkevesebb bajnoki találkozót ebben a szezonban. Ennek ellenére, szépen, csendesen fellopakodtunk a tabella harmadik helyére, ami reálisan a végső célunk lehet.