Szűrés

2021. április 14. 22:00
Meglehetősen hullámzó találkozót hozott a 19. forduló, amikor is a Budakalászt fogadtuk. Ám végül hat góllal (31-25) nyertünk, és újabb fontos pontokat zsebeltünk be.
2021. április 13. 16:32
A 19. fordulóban – immáron két héten belül másodszor – a Budakalásszal találkoznak a Kék Tigrisek. Csapatunk óriási menetelésben van, hiszen a sűrű programjuk ellenére is, még mindig ők játszották a legkevesebb bajnoki találkozót ebben a szezonban. Ennek ellenére, szépen, csendesen fellopakodtunk a tabella harmadik helyére, ami reálisan a végső célunk lehet.
2021. április 10. 22:42
A 10. fordulóban kötelező győzelem „várt” a mieinkre, akik alaposan megizzadtak az ötgólos (27-22-es) sikerért. Bizonyítva, a kötelező mindig nehéz…
2021. április 9. 16:52
A hétvégén az egyik sereghajtó, a Cegléd látogat a Kék Tigrisekhez. Ez a mérkőzés a kötelező győzelem kategóriába tartozik számunkra, de a sportban járatosak tudják, sokszor ez a legnehezebb feladat.
2021. április 7. 23:30
A bajnokság 15. fordulójában rendkívül értékes, idegenbeli győzelmet arattak a Kék Tigrisek. Hat góllal győzték le (29-23) a gyöngyösieket.
2021. április 6. 12:28
Győri Mátyi, a Kék Tigrisek kitűnősége, aki a füredieknek tíz gólt „hintett”, még a Balaton-partiak elleni siker után mondta, hogy akkor ér igazán sokat a Füred elleni győzelem, ha Gyöngyösön is nyerni tudnak. Most erre készülhetnek a mieink.
2021. április 3. 22:01
Az utolsó két-három percet leszámítva végig kiélezett küzdelem zajlott a pályán, amelyből a hazaiak jöttek ki győztesen (28-24) a 14. fordulóban, a balatonfürediek ellen vívott rangadón.
2021. április 2. 19:58
A 14. Fordulóban, szombaton 16 órától, a Földi Imre Sportcsarnokban a Balatonfüred együttesét fogadjuk. A presztízs csatán Bócz és Wiedemann játékvezetők fújják majd a sípot.
2021. március 31. 22:02
A 13. Fordulóban a Budakalász ellen léptünk pályára és 12-8-as félidőt követően 24-18-ra nyertünk.
2021. március 30. 7:31
A 13. fordulóban Budakalászra látogat együttesünk. A találkozón Andorka Miklós és Hucker Róbert játékvezetők fújják majd, a szerdán 16 órakor kezdődő találkozón a sípot.